Rövid sporthírek

Írta: admin Kategória: SPORT

LABDARÚGÁS
TTC

Egyre jobb formában van városunk első számú focicsapata. Míg a fiúk a Magyar Kupában a Solymár legyőzésével a főtáblára jutottak, addig a bajnokságban az utolsó három meccsükön  kétszer győztek, egyszer pedig döntetlent játszottak.

Eredmények: Solymár (m. III. o.)–Lindab-Törökbálinti TC: 0:1 (Héray 75.)
Környe SE–Lindab-Törökbálinti TC: 1:2 (Csintalan 22., Gráczky 39.)
Lindab-Törökbálinti TC–Csepel: 2:2 (Csintalan 30., Héray 65. )
Lindab-Törökbálinti TC–Soroksári TE: 5:0 (Gráczki Péter (2), Csintalan Csaba, Bábik Tibor, Sipos Péter )

TFC
Zsinórban negyedik vereségét követően megszerezte első tavaszi győzelmét a TFC csapata.

Csepel FC–Törökbálinti TC: 2:1
Törökbálinti TC–Csillaghegyi MTE: 12:0 (félbeszakadt)
U7, U11
Nemzeti utánpótlástornát tartottak az Alsóerdősor utcai pályán, ahol legkisebbjeink vegyesen szerepeltek.

KÉZILABDA
A bajnokság 27. fordulójában egy igen kemény, brutális csapatot sikerült legyőzniük a lányoknak okos játékkal. Törökbálinti TC–Angyalföldi TTE: 21:14 (11:7)

SAKK
A TTC sakkcsapata az utolsó fordulót megelőzően újonc létére még esélyesként pályázott a feljutást jelentő aranyéremre. Ehhez a végső játéknapon a listavezető Pénzügyőr II.-nek ki kellett volna kapnia, nekünk meg nagy aránnyal kellett volna győznünk, viszont a dolgok nem így sikerültek. A PSE II. nyert, mi pedig kikaptunk a harmadik helyezettől, de így is meglett az ezüstérem, s végül második helyen zárt az NB II-ben újonc csapatunk.