Kerthelység

2013. nov 18.

17. Süsseni Városi futás

Írta: admin Kategória: ESEMÉNYEK

Idén nyáron két honfitársunk nevezett be a 17. Süsseni futóversenyre, mely a Stadtfest keretein belül kerül megrendezésre.

Az idei versenyen 258 férfi és 73 nő indult, Törökbálintot Pajor Andrea és Pajor László képviselte, akik sikeresen teljesítették a 10 km-es távot, melyet Süssen Városában jelöltek ki a versenyzők részére. A felnőttek mellett a süsseni iskolák 16 osztály neveztek be 160 diákkal. A 900 m-es távon 200 gyerek indult, akiknek pizza és fagyi volt az ajándék. Helyezést nem kaptak, mert a szervezők célja a mozgás népszerűsítése volt.
Köszönetünket fejezzük ki a Pajor házaspárnak, akik vállalták a megmérettetést és szép eredménnyel zárták az amatőrök között megrendezésre kerülő futóversenyt Süssenben!