Kerthelység

2012. feb 15.

Sport - három mérkőzés, három győzelem

Írta: admin Kategória: SPORT

Hétvégén három csapatunk is remekelt, míg a focisták felkészülési mérkőzésen hengereltek, a kosarasok újabb győzelmeket húztak be.

LABDARÚGÁS

Felkészülési mérkőzésen 4-2-re verte Alsónémedi csapatát a TTC. A csapat, mely már 4-0-ra is vezetett Bábik, Kollár, Bukovec és Elmájer lőtték. A mérkőzés krónikájához tartozik, hogy Sipos Pétert a TTC játékosát az első félidőben, egy szabálytalanság után az ellenfél egyik játékosa ököllel arcul csapta. Siposnak innen is jobbulást kívánunk.
A TTC háza tájáról jött még a hír, hogy másfél év után visszatér a csapathoz a Ferencvárosnál nevelkedett, majd később a Dunaújvárosban, Hévízen és Százhalombattán is játszó Lajer Gábor visszatér a csapathoz.

KOSÁRLABDA

Újabb győzelmet könyvelhetett el hétvégén az MTK-Törökbálint felnőtt kosárlabdacsapata. Bár a Nagykőrös, hazai pályán végig vezetett a mérkőzés során, csapatunk az utolsó részben megfordította a mérkőzést.

Nagykőrösi Sólymok KE - MTK Törökbálint  85-93 (22-20, 23-22, 18-19, 22-32)

A fiatalabbak a mezőny leggyengébb csapata ellen játszottak, a győzelem egy percig sem volt kérdéses.

Nagykőrösi Sólymok KE U20 - MTK Törökbálint U20  39-103 (12-24, 9-27, 13-25, 5-27)