Kerthelység

2011. szept 24.

Nagyarányú vereség Érd otthonában, a TFC viszony nagy arányban győzött (frissítve)

Írta: admin Kategória: ESEMÉNYEK

Bár az várható volt, hogy a Duna-csoport egyetlen 100%-os csapata, az Érd ellen nem lesz könnyű dolga a TTC felnőtt labdarúgó csapatának, azt nem vártuk, hogy az érdiek ellenünk szerzik az eddigi legtöbb góljukat a bajnokságban.  Az ellenfél, már az első félidőben nehezen behozható 3-0-ás előnyre tett szert - melyből a harmadikat a tavaly még a bálinti színekben játszó Havrán Gergely lőtte -, mely előnyt a második félidőben újabb három góllal növelte. Csapatunknak 4-0-ás vezetésnél sikerült megszereznie szépítő gólját, Heller Máté jóvoltából. Csapatunk ezzel a vereséggel a bajnokság 12.helyén áll hét szerzett ponttal.

Érdi VSE - Törökbálinti TC 6-1( Heller 73′)

A BLSZ II/1 csoportjában vitézkedő TFC viszont hasonlóan nagy arányú vereséget mért az Alsóerdősor utcában a Zuglói Kinizsi SE csapatára. A csapat hét góljára csak kettővel tudtak válaszolni a zuglóiak.

TFC - Zuglói Kinizsi SE 7-2 ( Juhász 16′, 23′, Petőfi 32′, Deme 37′, 83′, Erőss 61′, Lakatos 90′)